چاپ پرچم رومیزی و تشریفاتی و تبلیغاتی

برای داشتن هویت سازمانی علاوه بر انجام کارهایی چون تبلیغات محیطی، مجموعه نشان ها و یا مجموعه شعارها و اقداماتی که باعث ماندگار شدن شما در ذهن مخاطبتان می شود، میتوان از پرچم نیز استفاده نمود. چرا که پرچم ها می توانند تاثیرگذارترین عامل شکل گرفتن یک سازمان و هویت بخشیدن به آن باشند. که ملل ها، سازمانها و ساختارهای دارای هویت اعم از قومیتها، ایالت ها و کشورها هویت ملی خود را از طریق روش هایی مثل چاپ عکس و یا نماد و لوگوی مشخص بر روی یک پرچم به جهانیان نشان میدهند که همین امر موجب حضور مداوم و چشمگیر آن در همه جا میشود.

همچنین قرار دادن پرچم شرکت روی میز کارمندان یکی از روش هایی است که برای نمایش  اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت بکار میرود. قرار دادن پرچم با لوگو و آرم شرکت خودتان بروی میز کارتان زیبائی و حس اعتماد بالائی ایجاد می کند. خصوصا پرچم های رومیزی در همایش ها و سمینارها درخشش خاصی را القا می کنند.

 

برای استعلام قیمت و ثبت سفارش چاپ پرچم فوری در واتس اپ روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

سفارش واتس اپ

چاپ پرچم

چاپ پرچم تبلیغاتی، پرچم رومیزی و پرچم تشریفات جزو ست سازمانی هر شرکت محسوب می شود که در دفتر شرکت ، موسسه باید قرار داشته باشد و به همین دلیل باید با دیگر اقلام اداری از نظر رنگ ، طرح هماهنگ باشد.

 

چاپ پرچم رومیزی

از روش های بسیار موثر و حرفه ‌ای برای تاثیرگذاری بیشتر در یک فضای کوچک چاپ پرچم رومیزی می باشد. ابعاد این پرچم ها کوچک می باشد که خوب باعث می ‌شود تا بتوان آن ها را در هر مکانی استفاده کرد. انتخابی ایده آل برای تبلیغاتی منحصر به فرد و چشم نواز بر روی میزهای کنفرانس، نمایشگاه های تجاری، میزهای پذیرش اداری، دفاتر فروش، قرار دادن بر روی کانتر فروشگاه و ارائه پیشخوان در فروشگاه است. این پرچم ها را معمولاً با استفاده از پایه سنگی و یا پایه استیل به منظور جلب اعتماد بیشتر افراد و نمایش برند شرکت به کار می برند. سایز معمول پرچم های رومیزی ۲۰ در ۳۰ سانتیمتر است.

 

چاپ پرچم تشریفات

پرچم های تشریفات را معمولاً با قدی بیشتر از ۲ متر و پایه چدنی طراحی و چاپ می کنند. پرچم تشریفات به دلیل آنکه یک پرچم ایستاده است، در بیشتر مکان ها قابل استفاده می باشد.  در محیط شرکت که محل رفت و آمد افراد می باشد و یا در نمایشگاه های مختلف که قرار است در آنها به معرفی خود بپردازید پرچم های تشریفات بهترین کمک برای شما می باشند. پرچم های تشریفات دارای دو مدل پرچم ساتن و پرچم لمینت هستند که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند.

به طور معمول پرچم تشریفات را در مکان هایی چون: سالن کنفرانس، هتل ها، اتاق مدیریت، لابی، اتاق انتظار و… قرار می دهند که بیشتر در معرض دید افراد باشد. شرکت ها و سازمان ها معمولا ۲ پرچم پرچم تشریفاتی سفارش می دهند: پرچم ایستاده ایران و لوگوی شرکت یا برند مورد نظرشان.

 

چاپ پرچم ساحلی

از شیوه ها و ترفند های جدید در تبلیغات محصولات و فروشگاه ها، استفاده از چاپ پرچم ساحلی می باشد که به دلیل تمایز آن با دیگر مدل ها سبب بهتر دیده شدن و زیبایی بیشتر می گردد.

این پرچم ها به دلیل تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ ها، قابلیت حمل آسان و قیمت مقرون به صرفه آن، ظرفیت استفاده در مکان های مختلف را دارند.

پارچه مورد استفاده در چاپ پرچم ساحلی اما ساتن نبوده و از راشل یا فلامنت مخصوص پرچم ساحلی بهره برده می شود.

شیوه چاپ پرچم ساحلی از نوع مستقیم دیجیتالی است و هر دو قابلیت چاپ تک رو و دو رو را دارد.

موارد استفاده از پرچم ساحلی را می توان تالار ها و سالن های تشریفات، نمایشگاه های اتومبیل، مراکز خرید، رستوران ها، سالن های همایش و نمایش، پمپ بنزین ها، سفره خانه ها و …. نام برد.

 

پرچم تبلیغاتی

استفاده از پرچم تبلیغاتی یک روش فوق العاده جهت ایجاد جلب توجه به کسب و کار و یا برند شماست. میتوان از پرچم ها به عنون یک هدیه تبلیغاتی نفیس و یا هدیه تبلیغاتی خاص نیز استفاده نمود. پرچم تبلیغاتی نشانه یک گروه، تیم، سازمان، برند و یا یک کشور است که بیشتر بر روی پارچه و یا کاغذ ها بصورت رنگی چاپ میشود، که نماد و هویت یک ملت، سازمان و یا یک برند است. در واقع میتوان گفت که پرچم برای هر کشور و یا سازمانی بیانگر ارزش های مردم آن کشور و یا خدمات یک سازمان است.

امروزه پرچم های رومیزی، پرچم تشریفات و یا پرچم های اهتزار را در تمامی اماکن اداری و تجاری را میتوان دید. به نوعی میتوان گفت که همانطور که پرچم هر ملت برای مردمانش قابل احرام است، پرچم هر سازمان یا برند نیز تبدیل به بخشی از هویت آن سازمان شده برای آن شرکت یا سازمان نیز قابل احترام است.

 

جهت چاپ پرچم و ثبت سفارش چاپ پرچم رومیزی، تشریفاتی، تبلیغاتی و … می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و ضمن مشاوره با کارشناسان باتیک بهترین را انتخاب نمایید.

 

۰۲۱۳۳۵۳۰۹۶۵   –   ۰۹۳۵۱۲۶۵۸۵۷

 

خدمات باتیک پرینت