ساخت مهر ژلاتینی

مهر های ژلاتینی به ۲ دسته مهرهای ساده و مهرهای اتوماتیک تقسیم می شوند. مهر های ساده که از نسل های قدیمی مهرهای ژلاتینی هستند که برای مهر زدن نیاز به استامپ جداگانه دارند که باید آغشته شوند ولی مهرهای اتوماتیک نسل جدید همین مهر های ژلاتینی است که استامپ درون خود دستگاه آنها قرار دارد و سرعت زدن مهر را به شدت افزایش می دهد. از ویژگی های دستگاه های اتوماتیک ژلاتینی ، امکان تعویض طرح شما با هزینه جزیی تر می باشد.

 

ساخت مهر ژلاتینی فوری

در ساخت مهرهای ژلاتینی از ژلاتین خاص مهرسازی استفاده می شود. مهرهای معمولی، فشاری و اتوماتیک فقط در نوع دسته مهر با هم تفاوت دارند. یعنی ژلاتین و روش ساخت همه آنها یکی است اما پس از ساخت مهر طبق سلیقه مشتری از دست مهر پلاستیکی، دسته مهر فشاری یا دستگاه اتوماتیک استامپ دار و یا پایه چوبی استفاده نمود. باتیک پرینت ساخت مهر ژلاتینی را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام می دهد.

 

قیمت مهر ژلاتینی

قیمت ساخت مهر ژلاتینی با توجه به برند دستگاه مهر ژلاتینی و اندازه مهر متفاوت می باشد. جهت استعلام قیمت می توایند با شماره های زیر با کارشناسان باتیک پرینت تماس بگیرید.

 

سفارش و خرید مهر ژلاتینی

مراحل دریافت سفارش و ساخت مهر در باتیک پرینت به این صورت می باشد که بعد از انتخاب نوع مهر و دستگاه مورد نظرتان و تکمیل سفارش، ارایه مدارک شناسایی برای احراز هویت شما الزامیست سپس ما طراحی اولیه مهر را انجام می دهیم و برای ساخت مهر آماده می شود و در نهایت طرح شما به صورت مهر ساخته می شود.

یک مهر هر چقدر هم که خوب باشد، باید چیدمان و طرح مناسبی داشته باشد. شکل طرح و چیدمان نوشته باید اندازه مناسب و جلوه زیبایی داشته باشند. این کار یک طراح توانا‌ست که طرح زیبا و خلاقی ارائه دهد.

 

جهت خرید و ثبت سفارش ساخت مهر ژلاتینی آنلاین و فوری می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و ضمن مشاوره با کارشناسان باتیک بهترین را انتخاب نمایید.

 

۰۲۱۳۳۵۳۰۹۶۵۰۹۳۵۱۲۶۵۸۵۷

 

 

برای استعلام قیمت و ثبت سفارش ساخت مهر ژلاتینی فوری آنلاین در واتس اپ روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

سفارش واتس اپ

انواع مهر ژلاتینی

مهر ژلاتینی ساده با دسته معمولی

اگر برای شما هزینه مهم است قطعا باید مهر ساده ژلاتینی را انتخاب نمایید چون ارزان ترین نوع مهر موجود در بازار است. مهر ژلاتینی با نام مهر لاستیکی هم شناخته می شود. ژلاتین به دلیل داشتن انعطاف عمر بالایی که دارد به شرط اینکه دور از نور مستقیم خورشید قرار گیرد، چرا که تابش نور ژلاتین را خشک کرده و مهر شما کارایی خود را از دست می دهد.

 

مهر ژلاتینی اتوماتیک

مهر ژلاتینی اتوماتیک همان مهر ژلاتینی می باشد فقط نیازی به استامپ ندارد و در اصطلاح استامپ سرخود می باشد. قیمت این گونه مهرها مناسب هست و برای افرای که در طول روز به طور مداوم از مهر استفاده می کنند گزینه مناسبی می باشد.

علاوه بر عدم نیاز به استامپ، عمر ژلاتین را نیز چندین برابر می نماید و از نظر کیفیت چاپ بر روی کاغذ، در مقایسه با مهر های معمولی که بصورت دستی استفاده می شوند به مراتب کیفیت بالاتری را دارا است.

در مهرهای ژلاتینی اتوماتیک شما میتوانید به راحتی ژلاتین مهر خود را تعویض نمایید و همچنین جوهر آنرا شارژ نمایید. اینگونه مهرها میتوانند با جوهرهای رنگی متفاوت ساخته و استفاده شوند. البته استاندارد روی تمامی مهرها در مرحله اول آبی هست.

 

انواع نمونه برندها و طرح های مهر ژلاتینی

برندهای مختلفی برای ساخت مهر ژلاتینی در ایران وجود دارد. هر کدام از این برندها ویژگیهای خاص خود را دارند و بیشتر بستگی به نوع طرح ارسالی مشتری دارد. برندهای مهر ژلاتینی در ایران عمدتا شامل این موارد می شوند:

مهر ژلاتینی colop

مهر ژلاتینی کلوپ COLOP

این برند در ایران از قدیم فعالیت داشته است. برند مهر ژلاتینی کلوپ ساخت کشور اتریش می باشد و علاوه بر مهر ژلاتینی دارای دستگاههای متنوع مهر لیزری نیز می باشد.

 

مهر ژلاتینی shiny

مهر ژلاتینی شاینی SHINY

مهر ژلاتینی شاینی یکی از معروفترین مارک های مهر ژلاتینی در ایران است. شاینی ساخت کشور تایوان می باشد و دارای تنوع بسیار بالایی در انواع مهر ژلاتینی اتومات و مهر لیزری می باشد. این تنوع شامل رنگ بندی و ظاهر متفاوت انواع مهرها است.

برند شاینی دارای انواع مهر ژلاتینی و مهر لیزری در مدلهای مختلف رومیزی و جیبی هست.

مهر ژلاتینی اتوماتیک ترودات trodat

مهر ژلاتینی ترودات Trodat ، مهر ژلاتینی موبی استامپس mobi stamps و مهر ژلاتینی سانی sunny ، مهر ژلاتینی سرداش sirdas و … از دیگر برندهای موجود در بازار می باشند.

 

مهر ژلاتینی اتوماتیک سانی sunny  مهر ژلاتینی mobistamps

 

برای نحوه شارژ استامپ مهر ژلاتینی اتوماتیک، آموزش شارژ مهر ژلاتینی را مشاهده نمایید.

 

خدمات باتیک پرینت