ساخت مهر لیزری

مهرهای لیزری یا نوری نسل جدید مهرها است که در آنها از ژلاتین و استامپ استفاده نمی شود. در ساخت مهر لیزری طرح مهر توسط دستگاه به روی فوم مخصوص از جنس پلیمر منتقل می‌شود. اکثر این مهرها دارای کارتریج هستند که جوهر را به فوم دارای طرح منتقل می‌کند و فوم تصویر مهر را بر روی کاغذ انتقال می‌دهد. به دلیل حذف مرحله چرخش ۱۸۰ درجه ژلاتین برای انتقال جوهر، مهرهای نوری جثه‌ای کوچکتر نسبت به هم‌سایزهای ژلاتینی خود دارند. مهر لیزری جدیدترین و با کیفیت ترین مهر حال حاضر در ایران می باشد.

 

ساخت مهر لیزری اتوماتیک فوری

تمامی مهرهای لیزری اتومات هستند. فناوری اینگونه مهرها به گونه ای هست که اصلا قابلیت استفاده از جوهر و استامپ جداگانه را ندارند. مهرهای لیزری دارای دو مدل تک رنگ و چند رنگ می باشند. در مدل تک رنگ تمامی طرح با یک رنگ بر روی کاغذ انتقال پیدا میکند. در مهرهای لیزری چند رنگ می توان رنگهای مختلفی را در کنار هم قرار داد. البته می بایست بین رنگها فاصله حداقل وجود داشته باشد.

باتیک پرینت ساخت مهر لیزری را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام می دهد.

 

هزینه و قیمت مهر لیزری

قیمت ساخت مهر لیزری با توجه به برند دستگاه مهر لیزری و اندازه مهر متفاوت می باشد. جهت استعلام قیمت می توایند با شماره های زیر با کارشناسان باتیک پرینت تماس بگیرید.

 

سفارش و خرید مهر لیزری

مراحل دریافت سفارش و ساخت مهر در باتیک پرینت به این صورت می باشد که بعد از انتخاب نوع مهر و دستگاه مورد نظرتان و تکمیل سفارش، ارایه مدارک شناسایی برای احراز هویت شما الزامیست سپس ما طراحی اولیه مهر را انجام می دهیم و برای ساخت مهر آماده می شود و در نهایت طرح شما به صورت مهر ساخته می شود.

یک مهر هر چقدر هم که خوب باشد، باید چیدمان و طرح مناسبی داشته باشد. شکل طرح و چیدمان نوشته باید اندازه مناسب و جلوه زیبایی داشته باشند. این کار یک طراح توانا‌ست که طرح زیبا و خلاقی ارائه دهد.

 

جهت خرید و ثبت سفارش ساخت مهر لیزری آنلاین و فوری می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و ضمن مشاوره با کارشناسان باتیک بهترین را انتخاب نمایید.

 

۰۲۱۳۳۵۳۰۹۶۵۰۹۳۵۱۲۶۵۸۵۷

 

 

برای استعلام قیمت و ثبت سفارش ساخت مهر لیزری فوری آنلاین در واتس اپ روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

سفارش واتس اپ

 

کیفیت مهر لیزری

نکته قابل اشاره دیگر تفاوت در کیفیت طرح منتقل شده بر روی کاغذ است. مهرهای لیزری طرح را با تراکم جوهر بالاتری نسبت به مهرهای ژلاتینی بر روی کاغذ منتقل می‌کنند و این ویژگی باعث افزایش کیفیت اثر منتقل شده بر روی کاغذ می‌شود. ساختار جوهر مهرهای لیزری به نوعی می باشد که روی کاغذ به صورت رونده بوده و به همین علت چاپ یکنواختری ارائه می دهد. البته این ویژگی در مدل های ارزان قیمت مهرهای لیزری باعث پخش جوهر روی کاغذ خواهد شد و کیفیت اثر چاپ شده را تنزل می دهد.

این مورد در مدل های با کیفیت کمتر اتفاق می افتد. نکته‌ای که در مورد مهرهای لیزری وجود دارد این مورد است که در صورتی که برگه های زیادی را پشت سر هم و بدون مکث مهر می کنید بهتر است از مهرهای ژلاتینی استفاده شود. در مهرهای لیزری به دلیل مکانیزم موجود پس از مهر زدن پشت هم و بدون مکث چندین برگه مهر کمی کمرنگ شده و لازم است کمی مکث شود تا جوهر مجدد در روی پلیمر قرار گیرد. در این موارد پیشنهاد می شود از مهرهای ژلاتینی استفاده شود.

 

فوم مهر لیزری

فوم‌های مهرهای لیزری ساخته شد در باتیک پرینت همانند مهرهای ژلاتینی قابل تعویض است و در صورت تغییر طرح مهر، می توان با ساخت فوم جدید و استفاده از بدنه و کارتریج مهر قبلی،‌ مهر نوری جدیدی داشت. البته باید به این نکته دقت کرد که برخی از مهرهای نوری متفرقه موجود در بازار به اصطلاح یک بار مصرف می‌باشند و فوم آنها قابل تعویض نیست.

 

عمر مهر لیزری

تمامی مهرهای لیزری دارای درپوش می باشند. نکته حائز اهمیت در استفاده از مهرهای لیزری بسته نگاه داشتن درب آنها می باشد که تاثیر بسزایی در طول عمر و تمیز ماندن این مهرها دارد. حتما بعداز استفاده درپوش آن را ببندید. سعی کنید هر چند روز یکبار حداقل یکبار از مهر استفاده نمایید تا جوهر آن خشک نشود ، اگر مدت زیادی از مهر لیزری استفاده نکنید شارژ مجدد آن و استفاده مجدد کمی سخت میباشد .

 

نگهداری مهر لیزری

مهر لیزری را به صورت عمودی بر روی محل استفاده خود قرار دهید و از کج گذاشتن ، و نگهداری در سطوح ناصاف خودداری نمایید. مهر لیزری را در محیطهای با دمای خیلی بالا و با دمای خیلی پایین نگهداری نکنید.

 

ساخت مهر لیزری چند رنگ

مهر چند رنگ نسل جدیدی در صنعت مهر سازی به حساب می آید و این مزیت رو دارند که طرح و رنگ لوگو شما را به همان صورتی که هست نشان دهند. اگر در نظر دارید اسنادی را که با نام و نشان خود مهر میکنید ، جدا از اینکه وجه قانونی پیدا کنند زیبایی خاصی را به آنها ببخشید و نظر مخاطب را جلب نمایید و در خاطر بمانید این نوع مهر مناسب خواسته شماست.

لازم به ذکر است که این مهرها یکبار مصرف نیستند و به راحتی قابل شارژ خواهند بود ، و با هزینه یکباره میتوانید چندین سال همانند مهرهای معمول از آن استفاده نمایید .

 

جوهر مهر لیزری

جوهرهای قابل استفاده برای شارژ مجدد مهر لیزری جوهرهای مخصوصی هستند و از جوهرهای مختلف و متفرقه نمی توان برای شارژ آن استفاده نمود.

 

انواع نمونه برندهای مهر لیزری

برندهای مختلفی برای ساخت مهر لیزری در ایران وجود دارد. هر کدام از این برندها ویژگیهای خاص خود را دارند و بیشتر بستگی به نوع طرح ارسالی مشتری دارد. دستگاه های مهر لیزری با برندهای مختلف دارای ظاهر مختلف می باشند. برندهای مهر لیزری در ایران عمدتا شامل این موارد می شوند:

 

مهر لیزری موبی فلش MOBI FLASH

یکی از بهترین برندهای ساخت مهر لیزری این دستگاه میباشد. این برند ساخت کشور ترکیه میباشد. از ویژگیهای این دستگاه میتوان به سایزبندی متنوع آن اشاره کرد علاوه بر آن قیمت این دستگاه به نسبت دستگاههای دیگر مناسبتر و شارژ آن نیز راحت تر است. رنگ بدنه این دستگاه میتواند قرمز، آبی و مشکی باشد.

 

مهر لیزری برادر BROTHER

یکی از قدیمترین دستگاههای مهر لیزری که در ایران استفاده میشده است این برند بوده است که در چند سال اخیر با توجه به اینکه شرکت تولید کننده این مهر لیزری آمریکایی بوده است و به دلیل تحریمها در بازار ایران کمتر موجود بوده و قیمت بالایی نیز نسبت به سایر برندها دارد.

 

مهر لیزری کلوپ COLOP

این برند در ایران از قدیم فعالیت داشته است. برند مهر لیزری کلوپ ساخت کشور اتریش میباشد و علاوه بر مهر لیزری دارای دستگاههای متنوع مهر ژلاتینی نیز می باشد.

 

مهر لیزری شاینی SHINY

مهر لیزری شاینی یکی از معروفترین مارکهای مهر لیزری در ایران است. شاینی ساخت کشور تایوان میباشد و دارای تنوع بسیار بالایی در انواع مهر ژلاتینی اتومات و مهر لیزری میباشد. این تنوع شامل رنگ بندی و ظاهر متفاوت انواع مهرها است. برند شاینی دارای انواع مهر ژلاتینی و مهر لیزری در مدلهای مختلف رومیزی و جیبی هست.

 

مهر لیزری دیپلمات DIPLOMAT

این برند نیز یکی از اولین برندهای عرضه شده در زمینه مهر لیزری در ایران است. با توجه به اینکه دیپلمات در اکثر شرکتها کارخانه جهت تولید دارد در کشورهای مختلفی از این برند استفاده میشود.

 

مهر لیزری اسمارت SMART

کشور تولید کننده این برند چین می باشد ، یکی از ویژگیهای مهر لیزری اسمارت رنگ بندی آن می باشد که نسبت به دیگر مهرهای لیزری رنگ بندی شادتری دارد. از لحاظ کیفیت نیز در ردیف متوسط قرار می گیرد.

 

مهر لیزری لیزر استامپ LEIZER STAMP

این دستگاه ساخت کشور ایران می باشد و از لحاظ کیفیت دارای کیفیت مطلوبی است ولی تنوع خیلی زیادی ندارد. ولی میتوان از لحاظ قیمت و کاربرد آن را با نمونه های مشابه خارجی مقایسه کرد.

 

خدمات باتیک پرینت