ساخت تابلو و پلاک فوری

ساخت تابلو و پلاک در محیط داخلی ادارات و شرکت‌های مختلف جهت معرفی اتاق ها و راهنمایی بخش ها کاربرد دارد. پلاک و تابلو انواع گوناگونی دارد و براساس نوع کاربرد آن طبقه بندی می‌شوند. از انواع پلاک و تابلو در محیط‌های اداری می‌توان به پلاک دفتر کار، تابلو درب اتاق، تابلو رومیزی پرسنلی، تابلو راهنمای طبقات و … اشاره کرد. پلاک ها و تابلوها با روش های مختلفی ساخته می شوند. تنوع متریال پلاک‌ها باعث شده است که مشتری در انتخاب طرح و رنگ آزاد بوده و بدون محدودیت سفارش دهد.

 

ساخت پلاک و تابلو اداری

ساخت تابلو و پلاک نیز مانند هرحرفه ی دیگری نیاز به تخصص و کارکنان مجرب دارد تا بتوان کار خوبی ارائه داد. در تولید و ساخت پلاک از اسید استفاده می‌شود به این صورت که طرح مورد‌‌‌‌نظر روی یک فیلم درآورده و قسمت هایی که باید اسید بخورد سیاه می‌کنند. سپس ورق فلزی را چربی‌گیری نموده و طرح مورد نظر را زیر دستگاه وکیوم می‌گذارند، طرحی که برای ساخت پلاک در نظر گرفته شده بود به ورق چسبیده و سپس نور شدیدی به مدت زمان معلوم به آن می‌تابانند قسمتی که نور نخورده با حلال آب از بین می‌رود. سپس با موادی به نام بیتون روی فلز را شستشو داده و پس از حرارت‌دهی در آب قرار می‌دهند تا کاملا پاک شده و در آخرین مرحله از ساخت پلاک آن را تشت اسید می گذارند و بعد از آن با اسید و تینر پاک می‌کنند و روی آن را رنگ می‌زنند.

 

برای استعلام قیمت و ثبت سفارش ساخت پلاک و تابلو در واتس اپ روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

سفارش واتس اپ

 

تابلو درب اتاق

تابلو سردرب اتاق اولین فضای ارتباطی افراد و مراجعین با یک بخش از اداره یا فرد مستقر در آن اتاق می‌باشد. بررسی‌ها نشان داده است که اغلب محتوای نوشتاری پلاک سردرب اتاق توسط مراجع کنندگان به دقت خوانده می‌شود. پس افراد با داشتن یک تابلوی راهنمای دیواری زیبا برای سر درب اتاق خود می‌توانند حس خوبی به مخاطبین خود منتقل کنند. ضمنا پلاک‌های سر درب اتاق در ادارات و شرکت‌ها باعث کم شدن مراجعات اشتباه و سردرگمی ارباب رجوع خواهد شد.

 

پلاک دفتر کار

امروزه واحدهای تجاری زیادی در شهرهای بزرگ وجود دارد. اغلب ساختمان‌های تجاری چندین مطب پزشک، دفتر وکالت، شرکت خصوصی و … را در خود جای داده است. با توجه به وسعت و تعداد زیاد واحدهای این مجموعه‌های تجاری لازم است بر درب هر واحد تابلویی قرار داشته باشد تا فرد مستقر در آن و زمینه فعالیت او را معرفی کند. پلاک دفتر وکالت، مطب پزشک از رایج ‌ترین تابلوهای درب واحد می‌باشد.

 

ساخت تابلو رومیزی پرسنل

 

تابلو رومیزی پرسنلی

از تابلو رومیزی برای شناسایی پرسنل در محیط اداری استفاده می‌شود. زمانی که وارد یک بخش یا اتاق در اداره ای می‌شوید برای یافتن فرد موردنظر خود به تابلوی رومیزی افراد حاضر در آن بخش توجه می‌کنید تا فرد مورد نظر خود را بیابید. در محیط‌هایی شبیه به بانک محیط بانک نیز بر روی میز و پیشخوان تابلوهای برای معرفی پرسنل و سمت آنها وجود دارد. تابلو رومیزی از جنس فلزی، پلکسی گلس، مولتی استایل، طلق و سایر موارد مشابه می‌باشد.

 

تابلو راهنمای طبقات

از تابلو راهنمای طبقات در محیط‌های اداری بزرگ استفاده می‌شود. در این مکان‌ها در هر طبقه تعداد زیادی بخش و اتاق وجود دارد. یک مراجعه کنند زمانی که به یکی از طبقات وارد می‎‌شود نمی‌تواند تمام اتاق‌ها را چک کند. به همین علت تابلوی در آن طبقه قرار می‌گیرد که بخش‌های موجود در هر طبقه در آن ذکر شده است و جهت آن را نیز مشخص می‌سازد. تابلو راهنمای طبقات از موادی همچون پلکسی گلس، مولتی استایل، طلق، ام دی اف، شیشه، بعضی از فلزات و … ساخته و تولید می‌شود.

 

انواع متریال ساخت پلاک و تابلو

برای ساخت پلاک معمولا از متریال متنوعی استفاده می‌شود که هر کدام با شرح و تفصیل در ذیل آورده می‌شوند:

تولید با استیل که کاری مدرن محسوب می شود وقتی پلاک استیل ساخته می‌شود در نظر درخشان و براق می باشد. برای موزه‌ها و ساختمان‌ها و نمای بیرونی درب بسیا شیک و مناسب هستند. برای امتحان اینکه استیل اصل دارید یا خیر با آهنربا آن را امتحان کنید اگر آهنربا به آن نچسبد محصول شما استیل صد در صد است و عمر و دوام داشته و زنگ نمی زند.

تولید با متریال برنج که به دلیل رنگ زیبای آن سفارش بیشتری از این آلیاژ برای تولید داده می‌شود. پلاک برنجی به دلیل عدم مقاومت در برابر آب و هوا و رطوبت برای فضای باز مناسب نیستند و بیشتر مناسب برای تولید لوح و یادبود برای داخل ساختمان مناسب می‌باشند.

تولید با متریال آلومینیوم که رنگ نقره ای روشن داشته و بیشتر برای توضیحات محصول و کالای تولید شده بعنوان یک شناسنامه عمل می‌کنند همچنین از پلاک آلومینیوم برای ساخت پلاک منازل نیز استفاده می‌شود.

 

قیمت ساخت تابلو و پلاک

باتوجه به اینکه قیمت هرچیزی بستگی به مواد اولیه و طریقه ساخت آن محصول دارد، قیمت پلاک نیز به همین شکل محاسبه می شود. قبل از هرچیزی باید به جنس تابلو و پلاک انتخاب شده توجه کرد. زیرا هر متریالی قیمت مختص خود را دارد. سپس به اندازه ی پلاک باید توجه کرد. مشخص است که هرقدر بزرگتر باشد متریال بیشتری استفاده می شود و در نتیجه قیمت آن افزایش خواهد یافت. همچنین، به میزان سختی و پیچیدگی طرح مورد نظر بستگی دارد. زیرا طرح یا نوشته هرچقدر که پیچیده تر باشد نیاز به کارکنان با تجربه تر و تعداد بیشتر و کار بیشتر دارد. به همین دلیل نمی توان قیمت واحد و مشخصی برای آن بیان کرد.

باتیک پرینت با بیش از چندین سال تجربه در زمینه تولید و ساخت تابلو و پلاک کیفیت، محصولات خود را تضمین می نماید تا تابلو و پلاکی زیبا و باکیفیت را به شما ارائه کند.

 

جهت ثبت سفارش ساخت تابلو و پلاک می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و ضمن مشاوره با کارشناسان باتیک بهترین را انتخاب نمایید.

 

۰۲۱۳۳۵۳۰۹۶۵۰۹۳۵۱۲۶۵۸۵۷

 

 

خدمات باتیک پرینت