ساخت بج سینه فوری

بج سینه چیست؟

بج سینه با نام هایی از قبیل بج ، نشان سینه ، گل سینه ، آرم سینه ، مدال سینه ، سنجاق سینه ، سنجاق کت یا بج کت و … شناخته می شود. غالبا بج سینه نمادی است از نشان تجاری و لوگوی برندها که مدیران و کارمندان شرکت ها و سازمان ها از آن ، که عموما از جنس فلز ساخته می شود در محیط کار و اداره، جلسات، سخنرانی ها و همایش ها از آن جهت معرفی مجموعه و یا سازمانی که در آن فعالیت دارند، استفاده می کنند.

استفاده از بج سینه در پوشش کارمندان شرکت احساس تعلق به برند شرکت را افزایش می دهد و نصب آن در جلسات رسمی به پوشش طرفین مذاکره رسمیت و اعتبار بصری می بخشد.

بج سینه براساس مواد و جنس مورد استفاده دارای انواع مختلفی می باشد. انواع بج سینه براساس جنس آن عبارتند از : بج سینه برنجی، بج سینه استیل و بج سینه آلومینیومی.

در صورتی که از برنج برای ساخت بج سینه استفاده شود می توان آن را آبکاری طلایی ، نقره ای و … کرد تا جلوه ظاهری بج افزایش یابد.

 

برای استعلام قیمت و ثبت سفارش بج سینه فوری در واتس اپ روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

سفارش واتس اپ

 

نشان سینه چیست؟

نشان سینه همان بج سینه می باشد که گاها افراد به جای بج سینه از این عبارت استفاده می کنند. نشان سینه می تواند برای سازمان های نظامی به عنوان نشان سینه نظامی استفاده شود که این مورد یکی از رایج ترین نشان سینه است که استفاده می شود.

 

کاربرد بج و نشان سینه

نشان سینه به خاطر ساختار ظاهری خود در نگاه اول توجه مخاطب را جلب می‌کند. استفاده از بج در البسه نیروی انسانی و کارکنان مجموعه احساس تعلق به برند را در آنها افزایش می‌دهد. نشان سینه در جلسات رسمی به پوشش طرفین مذاکره رسمیت و اعتبار بصری خاصی می‌بخشد.

بج لباس، اولین نشانه ای است که در مقابله با کسی به چشم می آید پس چه بهتر است که ظاهر زیبایی داشته باشد. داشتن یک بج ظریف و جواهرگونه که به زیبایی طراحی شده باشد ارزش خاصی به خود شخص و آن برند می‌دهد. علاوه بر این مخاطب نیز با مشاهده آن احساس اعتماد بیشتری به آن فرد و برند خواهد کرد. از دیگر مزایای بج سینه / نشان سینه یکسان سازی لباس کارکنان شرکت است.

در واقع بج سینه می تواند نقش نماد و نمایش دهنده نام و برند کسب و کارها در محیط داخلی شرکت و اداره یا حتی محیط بیرونی به صورت حضور کسب و کارها با ایجاد غرفه در نمایشگاه ها و جشنواره ها و… باشد. لذا خیلی می تواند در جهت توسعه برندینگ کسب و کارها موفق عمل نماید.

 

مزایای استفاده از بج یا نشان سینه

باعث انسجام بخشیدن به تیم یا کارمندان سازمان یا شرکت شما میشود .

با استفاده از بج سینه میتوانید بدون اعلام سمت یا شرکت خود را معرفی کنید.

انسجام کارمندان در یک همایش با نسب یکسان بج سینه بر روی کت و لباس.

با استفاده از بج سینه به راحتی متوان بدون هزینه تبلیغات شرکت و سازمان خود را انجام داد.

بال استفاده از بج سینه متوانید شرکت خود را مشخص و از دیگران متفاوت تر باشید.

بج سینه و نشان سینه یک نمونه از کالای تبلیغاتی میباشد که با کمترین هزینه قابل استفاده می باشد.

بج سینه به روش اسید کاری و برش به صورت کاملا دستی با ظرافت بالا قابل اجرا می باشد.

برای ساخت نیاز به استفاده از برند یا لوگوی می باشد تا در ابتدا طرح اولیه مورد تایید قرار بگیرد.

 

انواع بج سینه

بج سینه دارای انواع متنوعی می‌باشد که مهمترین دلیل در متفاوت بودن انواع بج سینه جنس و روش ساخت آن می‌باشد. در حالت کلی می‌توان انواع بج سینه به دو صورت زیر تقسیم بندی کرد:

 

بج سینه آبکاری

بج سینه آبکاری را می توان به صورت بج سینه طلایی و نقره ای تولید کنیم.

 

بج سینه فلزی

بسیاری از انواع نشان سینه از نوع فلزی می‌باشد که این مدل از بج نیز دارای انواع مختلفی از جمله بج سینه برنجی، نشان سینه آلومینیومی، نشان سینه استیل می‌باشد.

 

برخی از تولیدکنندگان مات ، براق ، رنگی بودن و نحوه نصب و چسباندن بج را به عنوان مدل‌ های مختلف آن در نظر می‌گیرند و انواع مختلفی از بج و نشان سینه را برای مصرف کنندگان ارائه می‌دهند تا از این طریق توجه آنها را برای خرید جلب نمایند.

بج سینه برنجی به دو صورت پلی استر (رنگی) و یا به صورت مات و براق قابل اجراست. بج سینه پلی استر (رنگی) جلوه بسیار زیباتری نسبت به مات و براق دارد. تفاوت آن با نمونه مات و براق در روکش براق و شیشه ای آن می باشد.

بدلیل استفاده زیاد از رنگ در نمونه های پلی استر به ان های رنگی نیز می گویند. شیوه حکاکی به صورت اسید کاری بوده که کیفیت بالایی دارد. اتصال نشان سینه معمولا به دو روش مگنتی و سوزنی می باشند

 

بج سینه مات و براق

این فرم از بج سینه بصورت برنجی با ضخامت مشخص و یا درخواستی (برشی یا در ابعاد هندسی ساده) با آبکاری نقره ای و طلایی با دو روش اسیدکاری و ریخته گری قابل انجام است.

 

بج سینه رنگی و برشی

در این نوع از بج سینه با توجه به موارد ذکر شده امکان رنگ آمیزی نشان سینه با استناد به طرح و رنگ درخواستی شما جهت تهیه نشان تجاری شما به عنوان بج سینه فراهم است.

بج سینه برشی به شکل یکدست براق و بدون زمینه اتلاق میگردد که امکان ساخت آن جهت تمامی نشان ها میسر نیست.

 

بج سینه ریخته گری

بج سینه ریخنه گری با ضخامت بیشتر از نوع برنجی آن و جهت تولید در تیراژ بالا کاربرد دارد.

 

ساخت بج سینه فوری

ساخت و تولید بج سینه مراحل مختلفی دارد که بسته به جنس آن، این مراحل متفاوت است. برای مثال بعضی از بج ها به ریخته گری نیاز دارد و یا بعضی از آن ها، توسط لیزر حکاکی می شوند و هر صنعت‌گر با توجه به درخواست و نوع بج سینه یکی از روش‌های ساخت را انتخاب می‌کند که از مهم‌ترین روش‌های ساخت نشان سینه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

روش قالبی در بج سینه:

طرح مورد نظر را با استفاده از ریخته‌گری به سرب انجام می‌دهند که بعد از اتمام کار و تمیزکاری، بج‌های تولید شده را با استفاده از دست آبکاری می‌نمایند؛ که این روش یکی از رایج‌ترین و متداول‌ترین روش‌های ساخت بج سینه به شمار می‌آید.

روش برش دستی در بج سینه:

بعد از آماده کردن لوگو، آن را با اره برش داده و به شکل و قالب مورد نظر خود در می‌آورند که بعد از اتمام کار می‌توان رنگ کاری آن را به صورت دستی نیز انجام داد.

روش پلی استری:

در این روش لوگو بعد از چاپ شدن بر روی کاغذ، داخل آن قرار گرفته و یک لایه شفاف زرین نیز آن را پوشش می‌دهد توجه داشته باشید که این روش برای نشان سینه‌های دایره‌ای و مربعی شکل بسیار مناسب است.

روش حک و لیزری:

یکی دیگر از روش‌های مورد استفاده در ساخت بج سینه ، روش حک و لیزری می‌باشد که در این روش لوگو مورد نظر توسط دستگاه حکاکی لیزری بر روی انواع مختلفی از ورق‌های مولتی استایل حک می‌شود.

 

بج تبلیغاتی

بج سینه تبلیغاتی یکی از انواع بج سینه است که به عنوان تبلیغ برای کسب و کار استفاده می شود. برای مثال می توان این نشان سینه را در همایش و یا نمایشگاه به شرکت کنندگان اهدا کرد.

بج سینه تبلیغاتی در انواع فلزی، پلاستیکی و پلی استری وجود دارد که بسته به طرح شما و هزینه ای که میخواهید پرداخت کنید، جنس بج سینه می تواند متفاوت باشد.

 

بج کت

بج کت یا همان نشانی که بر روی کت قرار می گیرد، یکی از ملزومات مراسم های رسمی است زیرا باعث تبلیغ برند و افزایش پرستیژ کاری شما می شود. بچ کت جنس های مختلفی دارد که در بالا به انواع آن اشاره شد اما در محافل رسمی از بج کت رنگی استفاده می شود، زیرا این نشان کت دارای طاهری بسیار زیبا است.

 

خرید بج لباس

بج لباس نام دیگر بج سینه ، نشان سینه و اتیکت سینه نیز می باشد که در بالا به معرفی و انواع آن پرداختیم. برای خرید بج لباس و سفارش تولید بج لباس می توانید با کارشناسان فروش باتیک پرینت تماس بگیرید تا شما را در انتخاب نوع و جنس آن راهنمایی کنند.

 

قیمت بج سینه

قیمت بج سینه به موارد زیادی بستگی دارد از قبیل جنس بج، ابعاد ، تعداد رنگ، نوع آبکاری، برش و فرم دهی دخیل هستند و همچنین در صورت سفارش فوری بج سینه ، در قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود.

جنس بج سینه: بج سینه بسته به اینکه فلزی و یا پلاستیکی باشد متفاوت است. قیمت بج سینه فلزی نسبت به بج سینه پلاستیکی اندکی بیشتر است اما از آن طرف کیفیت بج فلزی نیز بالاتر است. بج سینه‌های ریخته‌گری نسبت به مدل‌های مات، براق و رنگی قیمت کمتری دارند.

ابعاد بج سینه: هر چه ابعاد و اندازه بج سینه بزرگ‌تر باشد، چون مواد بیشتری در ساخت آن استفاده می‌شود بنابراین قیمت آن هم بیشتر خواهد بود.

رنگ بج سینه: تعداد رنگ به‌کار رفته در ساخت بج سینه‌ها در قیمت آن تأثیر بسزایی دارد. هرچه تعداد رنگ‌های بکار رفته بیشتر باشد، قیمت آن هم بیشتر است.

نوع اتصال بج: بسته به اینکه اتصال بج سوزنی و یا مگنتی باشد، هزینه بج متفاوت است.

تیراژ سفارش: به هر نسبتی که تعداد سفارش بالاتر باشد، قیمت بج سینه نیز به همان نبست کمتر می شود.

مدل های رنگی دارای قیمت های متفاوتی هستند و قیمت و زمان تحویل آنها کاملا متفاوت است. دلیل این امر متنوع بودن طرح و رنگ های مورد استفاده در بج سینه رنگی می باشد. تا زمانی که طرح و رنگ های مورد استفاده در آن مشخص نشود نمی توان رنج قیمت را مشخص کرد.

در صورتی که آشنایی چندانی با انواع بج ها ندارید بهتر است با کارشناسان باتیک تماس بگیرید تا شما را در انتخاب بج مناسب راهنمایی نمایند.

 

زمان تحویل بج سینه

زمان تحویل بج سینه به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. برخی از فاکتور عبارت است از نوع نشان سینه، می توان گفت مهم ترین فاکتور برای مشخص کردن زمان رنگی یا مات و براق بودن آن است. در مدل مات و براق رنج زمان کم تر و دقیق تر است. زیرا ساخت آن از پیچیدگی کم تری برخوردار است و مراحل ساخت کم تری نسبت به مدل رنگی دارد که این امر باعث شده است تخمین زدن زمان آسان تر شود.

بالعکس مدل مات و براق ؛ در مدل های رنگی نمی توان زمان را به درستی تخمین زد و نیاز به ارائه مشخصات و طرح به کارشناسان ما برای مشخص نمودن زمان است. دوربرش بودن یا نبودن ، تمام برش بودن یا نبودن و … همگی در زمان موثر هستند.

 

خرید و سفارش بج سینه

انتخاب طرح بج سینه: دراولین مرحله شما با ارسال لوگوی خود، طرح های پیشنهادی را از طرف تیم نشان سازان دریافت می کنید.پس از اینکه طرح نهایی توسط شما تایید شد، وارد مرحل اعلام هزینه می شوید.جهت ثبت سفارش بج، می توانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان نشان سازان در ارتباط باشید.

اعلام هزینه: هزینه ساخت بج سینه، به مواردی که در بالا ذکر شد بستگی دارد و با تایید هزینه توسط شما، سفارش شما در مرحله ی ساخت قرار می گیرد.

دریافت سفارش: پس از آماده شدن سفارش، کارشناسان با شما تماس حاصل می نمایند ودر صورت نیاز، سفارش به وسیله پیک و یا پست برای شما ارسال می شود.

 

جهت خرید بج و ثبت سفارش ساخت بج سینه می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و ضمن مشاوره با کارشناسان باتیک بهترین را انتخاب نمایید.

 

۰۲۱۳۳۵۳۰۹۶۵    –    ۰۹۳۵۱۲۶۵۸۵۷

 

 

خدمات باتیک پرینت